گروه نرم افزاری السا ارائه دهنده خدمات هاست و دامنه

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
سیستم پاسخگویی خودکار

سیستم پاسخگویی خودکار

سیستم پاسخگویی ایمیل منشی سایت شما

 

یکی از کارهایی که موقع دریافت ایمیل از هر شخص یا شرکتی برای شما ارسال می شود این است که بتوانید سیستم پاسخگوی خودکار جواب ایمیل را بدهد . این کار چندین حسن برای شما دارد . 

اول اینکه شما یک ایمیل مارکتینگ خودکار انجام داده اید و اطلاعات ، خدمات و محصولات خود را به صورت خودکار برای ایمیل دریافتی ارسال می کنید . 

اگر ایمیلی از طریق سرورهای ایمیل های تبلیغاتی بای شما ارسال گردید و هدف از آن ایمیل تبلیغات و معرفی محصول یا خدمات شرکت یا شخص دیگری بود شما هم می توانید یک ایمیل تبلیغاتی برای آن شخص یا شرکت ارسال کنید و کلیه خدمات، محصولات یا سرویس های خود را معرفی کنید . 

یکی دیگر از مزایای این امر وقتی شخص یا شرکتی ایمیلی باری شما ارسال کرد سیستم یک ایمیل برای شخص ارسال می کند که نشان می دهد که ایمیل شما به دست ما رسیده است . 

برای این کار فقط کافی است که این آموزش را دنبال کنید تا تنظیمات آن را با کمک یکدیگر انجام دهیم . 

ابتدا به پنل کاربری هاست خود می روید و از بخش مدیریت ایمیل ها گزینه Autoresponders زا می زنیم .

ارسال ایمیل خودکار

 

سپس گزینه Create New Autoresponder  ایجاد یک پاسخگوی خودکار را فشار می دهیم تا به صفحه مورد نظر برسیم . 

در این مرحله شما کافی است آن ایمیلی که می خواهید جواب خودکار برای آن ارسال شود را وارد می کنید . معمولاً از این ایمیل برای این کار ارستفاده می کنند . NoReplay یعنی جواب ندهید . 

 ایمیل را در بخش اول وارد می کنید و در دوم Responder Message  متن پیامی که می خواهید در هنگام دریافت ایمیل برای شخص مقابل ارسال شود را وارد می کنید . 

 

ارسال ایمیل خودکار

در قسمت آخر هم می توانید یک نسخه برای ایمیلی که مدنظر شما می باشد ارسال کند . 

به همین راحتی شما می توانید هر تعداد ایمیلی که مد نظر شماست پاسخگو اسجاد کنید . بیشتر شرکت ها چون از ایمیل Info استفاده می کنند بهترین گزینه برای آنها می باشد . 

موفق و پیروز باشید . بخش آموزش گروه نرم افزاری السا

 

خواندن 3087 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)